AŞURE VE KERBELA ŞEHİTLERİNİ ANMA PROGRAMI
21.07.2024
Camicedit Mah. Kur'an Kursu öğrencilerinin hazırlayıp sunduğu "Aşure ve Kerbela Şehitlerini Anma" programına İlçe Müftüsü Muharrem Dutar, İl Vaizi Ahmet Yaylalı, veliler ve öğrenciler iştirak etti.
AŞURE İKRAMI
20.07.2024
Muharrem ayı olması münasebetiyle Cuma namazı sonrası Çarşı, Oruçbey ve Yenice Mah. Yukarı Camilerinde cemaatimize aşure ikramı yapıldı.
YAZ KUR'AN KURSLARIMIZDA 15 TEMMUZ PROGRAMLARI
16.07.2024
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü Programları kapsamında Yaz Kur'an Kurslarımızda programlar düzenlendi. Vatan ve Mukaddesat uğruna şehadet şerbetini içen tüm kahraman şehitlerimizin ruhlarına ithafen dualar edildi.
ZİYARET VE MEVLİD-İ ŞERİF
15.07.2024
15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü programımız kapsamında Vali yardımcımız Sayın Mustafa İlhan, ilçe daire amirleri ile Örenharman mahallemizde şehidimiz Kadir Özdemir’in kabrini ziyaret ederek dualarla yad edildi.
YAZ KUR'AN KURSU ÖĞRENCİLERİMİZDEN ZİYARET
13.07.2024
Mahmudiye Mah. Yaz Kur'an kursu öğrencilerimiz Arif Mutlu hocamız riyasetinde köyde yaşayan yaşlıları ziyaret edip onların ellerini öperek dualarını aldı.
Vaaz ve İrşat Programları
Hac ve Umre Hizmetleri
Tanıtım
Hutbeler
Dokümanlar
Nikah İşlemleri
Münhal Kadrolar
Andolsun ki vaktiyle Lokmân'a şu hikmeti vermiştik: "Allah'a şükret, O'na şükreden kendi iyiliği için şükretmiş olur; nankörlük eden de bilmelidir ki Allah'ın hiçbir şeye ihtiyacı yoktur, O her türlü övgüye lâyıktır.
((Lokmân, 31/12))
Resûlüllah (s.a.s.) torunu Hasan için akîka kurbanı olarak bir koyun kesti ve kızına şöyle dedi: "Fâtıma! Onun başını tıraş et ve saçının ağırlığı kadar gümüşü sadaka olarak ver."
((Tirmizî, "Edâhî", 20))
Allah'ım! Beni hak yolda sabit kıl. Ahirette hayır terazimi ağır eyle.